OTP Login (8.x-2.1) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Submit
nl: Indienen

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Both
nl: Beide

en: Basic settings
nl: Basisinstellingen

en: Days
nl: Dagen

en: Authentication
nl: Authenticatie

en: Minutes
nl: Minuten

en: About
nl: Over

en: Mobile Number
nl: Gsm-nummer

en: Voice
nl: Stem
