OTP Login (8.x-2.1) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Submit
pt: Enviar

en: Enabled
pt: Ativado

en: Both
pt: Ambos

en: Basic settings
pt: As definições básicas

en: Authentication
pt: Autenticação

en: About
pt: Sobre
