OTP Login (8.x-2.2) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ro: Trimite

en: Enabled
ro: Activat

en: Both
ro: Ambele

en: Basic settings
ro: Setări de bază

en: Authentication
ro: Autentificare

en: About
ro: Despre
