OTP Login (8.x-2.0) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Submit
he: שלח

en: Enabled
he: מופעל

en: Both
he: שנייהם

en: Basic settings
he: הגדרות בסיסיות

en: Days
he: ימים

en: Authentication
he: הזדהות

en: Minutes
he: דקות

en: About
he: אודות

en: SMS
he: מסרון
