OTP Login (8.x-2.2) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Submit
it: Invia

en: Enabled
it: Attivato

en: Both
it: Entrambi

en: Basic settings
it: Impostazioni di base

en: Days
it: Giorni

en: Authentication
it: Autenticazione

en: Minutes
it: Minuti

en: About
it: Informazioni
