Email Verification / SMS Verification / OTP Verification (8.x-2.1) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Register
fi: Rekisteröidy

en: Delete
fi: Poista

en: Submit
fi: Lähetä

en: Confirm
fi: Vahvista

en: Login
fi: Kirjaudu

en: Settings
fi: Asetukset

en: Back
fi: Takaisin

en: Save
fi: Tallenna

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Phone
fi: Puhelin

en: The changes have been saved.
fi: Muutokset on tallennettu.

en: Query
fi: Kysely

en: The specified passwords do not match.
fi: Salasanat eivät vastaa toisiaan.
