Email Verification / SMS Verification / OTP Verification (8.x-2.2) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Submit
ast: Unviar

en: Confirm
ast: Confirmar

en: Settings
ast: Preferencies

en: Save
ast: Guardar

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: The changes have been saved.
ast: Guardáronse los cambeos.

en: The specified passwords do not match.
ast: Les claves nun casen.
