Email Verification / SMS Verification / OTP Verification (8.x-2.2) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Register
be: Зарэгістраваць/ца

en: Submit
be: Захаваць

en: Confirm
be: Сьцьвярдзіць

en: Settings
be: Налады

en: Back
be: Назад

en: Save
be: Захаваць

en: Email
be: Адрас E-mail

en: The changes have been saved.
be: Змены былі захаваныя.

en: The specified passwords do not match.
be: Уведзеныя паролі не супадаюць.
