Email Verification / SMS Verification / OTP Verification (8.x-2.2) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Confirm
dz: ངེས་དཔྱད་འབད་

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: The changes have been saved.
dz: བསྒྱུར་བཅོས་འབད་ཡོད་མི་ཚུ་  སྲུངས་བཞག་འབད་ཡོད།

en: The specified passwords do not match.
dz: གསལ་བཀོད་འབད་ཡོད་པའི་ ཆོག་ཡིག་དེ་  མཐུན་སྒྲིག་མི་འབད་བས།
