Email Verification / SMS Verification / OTP Verification (8.x-2.2) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Register
el: Εγγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Confirm
el: Επιβεβαίωση

en: Login
el: Είσοδος

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Back
el: Πίσω

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Phone
el: Τηλέφωνο

en: The changes have been saved.
el: Οι αλλαγές αποθηκεύτηκαν.

en: Query
el: Ερώτημα

en: The specified passwords do not match.
el: Οι κωδικοί που δόθηκαν δεν είναι ίδιοι.
