Email Verification / SMS Verification / OTP Verification (8.x-2.2) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Register
he: הרשמה

en: Submit
he: שלח

en: Confirm
he: אישור

en: Login
he: כניסה

en: Settings
he: הגדרות

en: Back
he: אחורה

en: Save
he: שמירה

en: Email
he: דוא"ל

en: Phone
he: טלפון

en: The changes have been saved.
he: השינויים נשמרו.

en: Query
he: שאילתה

en: The specified passwords do not match.
he: הסיסמאות שהזנת אינן תואמות.
