Email Verification / SMS Verification / OTP Verification (8.x-2.2) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Register
hr: Registriraj se

en: Submit
hr: Pošalji

en: Confirm
hr: Potvrdite

en: Login
hr: Prijava

en: Settings
hr: Postavke

en: Back
hr: Natrag

en: Save
hr: Spremi

en: Email
hr: E-pošta

en: Phone
hr: Telefon

en: The changes have been saved.
hr: Promjene su spremljene.

en: The specified passwords do not match.
hr: Navedene lozinke se ne podudaraju.
