Email Verification / SMS Verification / OTP Verification (8.x-2.2) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Register
hu: Felhasználó létrehozása

en: Submit
hu: Beküldés

en: Confirm
hu: Megerősít

en: Login
hu: Bejelentkezés

en: Settings
hu: Beállítások

en: Back
hu: Vissza

en: Save
hu: Mentés

en: Email
hu: E-mail

en: Phone
hu: Telefon

en: The changes have been saved.
hu: A változások mentése megtörtént.

en: Query
hu: Lekérdezés

en: Configurations
hu: Beállítások

en: The specified passwords do not match.
hu: A megadott jelszavak nem egyeznek meg.

en: The phone number is invalid.
hu: A telefonszám érvénytelen.
