Email Verification / SMS Verification / OTP Verification (8.x-2.2) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Register
hy: Գրանցվել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Confirm
hy: Հաստատել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Back
hy: Հետ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: The changes have been saved.
hy: Փոփոխությունները  պահպանվել են:

en: The specified passwords do not match.
hy: Մուտքագրված գաղտնաբառերը չեն համըկնում:
