Email Verification / SMS Verification / OTP Verification (8.x-2.2) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Register
id: Daftar

en: Submit
id: Kirim

en: Confirm
id: Konfirmasikan

en: Settings
id: Pengaturan

en: Back
id: Kembali

en: Save
id: Simpan

en: Phone
id: Telepon

en: The changes have been saved.
id: Perubahan sudah disimpan.

en: Query
id: Kueri

en: The specified passwords do not match.
id: Kata sandi yang dimasukkan tidak sama.
