Email Verification / SMS Verification / OTP Verification (8.x-2.2) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Register
kk: Тіркеу

en: Submit
kk: Жіберу

en: Confirm
kk: Растау

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Save
kk: Сақтау

en: The changes have been saved.
kk: Өзгертулер сақталды.

en: The specified passwords do not match.
kk: Енгізілген құпия сөздер сәкес келмейді.
