Email Verification / SMS Verification / OTP Verification (8.x-2.2) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Confirm
km: អះអាង

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: The changes have been saved.
km: បាន​រក្សាទុក​ការ​ផ្លាស់ប្ដូរ​ហើយ ។

en: The specified passwords do not match.
km: ពាក្យ​សម្ងាត់​ដែល​បាន​បញ្ជាក់​ត្រូវ​គ្នា​ទេ ។
