Email Verification / SMS Verification / OTP Verification (8.x-2.2) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Register
ku: تۆمارکردن

en: Submit
ku: بنێرە

en: Confirm
ku: دووبارە

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Email
ku: ئیمێل

en: The changes have been saved.
ku: گۆڕانکارییەکان هەڵگیران.

en: The specified passwords do not match.
ku: وشەنهێنییەکان وەک یەک نین.
