Email Verification / SMS Verification / OTP Verification (8.x-2.2) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Register
mr: नोंदणी

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Confirm
mr: नक्की करा

en: Settings
mr: संरचना

en: Back
mr: मागे

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Email
mr: ईमेल

en: Phone
mr: दूरध्वनी

en: The specified passwords do not match.
mr: दिलेला संकेताक्षर जुळत नाही.
