Email Verification / SMS Verification / OTP Verification (8.x-2.2) - en to nl translation catalogue (18 entries)

en: Register
nl: Registreren

en: Submit
nl: Indienen

en: Confirm
nl: Bevestigen

en: Login
nl: Inloggen

en: Settings
nl: Instellingen

en: Back
nl: Terug

en: Save
nl: Opslaan

en: Email
nl: E-mail

en: Phone
nl: Telefoonnummer

en: The changes have been saved.
nl: De wijzigingen zijn opgeslagen.

en: The specified passwords do not match.
nl: De opgegeven wachtwoorden komen niet overeen.

en: Phone number field name
nl: Veldnaam telefoonnummer

en: Validate OTP
nl: OTP valideren

en: Resend OTP
nl: OTP opnieuw verzenden

en: VALUE
nl: WAARDE

en: Remove Account
nl: Account verwijderen

en: Email Verification
nl: E-mailverificatie

en: ATTRIBUTE
nl: ATTRIBUUT
