Email Verification / SMS Verification / OTP Verification (8.x-2.2) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Register
sv: Registrera

en: Submit
sv: Skicka

en: Confirm
sv: Bekräfta

en: Login
sv: Logga in

en: Settings
sv: Inställningar

en: Back
sv: Tillbaka

en: Save
sv: Spara

en: Email
sv: E-post

en: Phone
sv: Telefon

en: The changes have been saved.
sv: Ändringarna har sparats.

en: Query
sv: Databasfråga

en: The specified passwords do not match.
sv: De angivna lösenorden stämmer inte överens.
