Email Verification / SMS Verification / OTP Verification (8.x-2.2) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Register
ta: பதிவு செய்

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Confirm
ta: உறுதிசெய்

en: Login
ta: உள் நுழை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Save
ta: சேமி

en: Email
ta: மின்னஞ்சல்

en: The changes have been saved.
ta: மாற்றங்கள் சேமிக்கப்பட்டது.

en: The specified passwords do not match.
ta: குறிப்பிடப்பட்ட கடவுச்சொற்கள் பொருந்தவில்லை
