Email Verification / SMS Verification / OTP Verification (8.x-2.2) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Register
te: నమోదు చెయ్యు

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Confirm
te: నిర్ధారించు

en: Login
te: ప్రవేశించుము

en: Settings
te: అమరికలు

en: Back
te: వెనక్కి

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: The changes have been saved.
te: మార్పులని భద్రపరిచాం.

en: The specified passwords do not match.
te: ఇచ్చిన సంకేతపదాలు సరిపోలలేదు.
