Email Verification / SMS Verification / OTP Verification (8.x-2.2) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Confirm
th: ยืนยัน

en: Login
th: เข้าสู่ระบบ

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Back
th: กลับ

en: Save
th: บันทึก

en: Email
th: อีเมล

en: Phone
th: โทรศัพท์

en: The changes have been saved.
th: บันทึกการเปลี่ยนแปลงแล้ว

en: Query
th: สอบถาม

en: The specified passwords do not match.
th: รหัสผ่านที่ระบุไม่ตรงกัน
