Email Verification / SMS Verification / OTP Verification (8.x-2.3) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Submit
az: Təqdim

en: Confirm
az: Təsdiq edin

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Back
az: Geri

en: Save
az: Saxla

en: The changes have been saved.
az: Dəyişikliklər yadda saxlanıldı.

en: Query
az: Sorğu

en: The specified passwords do not match.
az: Göstərilən parollar uyğun gəlmir.
