Email Verification / SMS Verification / OTP Verification (8.x-2.3) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Submit
bg: Запис

en: Confirm
bg: Потвърди

en: Settings
bg: Настройки

en: Back
bg: Назад

en: Save
bg: Запази

en: Email
bg: Е-поща

en: Phone
bg: Телефон

en: The changes have been saved.
bg: Промените бяха записани.

en: The specified passwords do not match.
bg: Паролата е невалидна.
