Email Verification / SMS Verification / OTP Verification (8.x-2.3) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Submit
cs: Odeslat

en: Confirm
cs: Potvrdit

en: Login
cs: Přihlásit se

en: Settings
cs: Nastavení

en: Back
cs: Zpět

en: Save
cs: Uložit

en: Email
cs: E-mail

en: Phone
cs: Telefon

en: The changes have been saved.
cs: Změny byly uloženy.

en: Query
cs: Dotaz

en: The specified passwords do not match.
cs: Hesla se neshodují.
