Email Verification / SMS Verification / OTP Verification (8.x-2.3) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Confirm
cy: Cadarnhau

en: Login
cy: Mewngofnodi

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Save
cy: Cadw

en: Phone
cy: ffôn

en: The changes have been saved.
cy: Mae'r newidiadau wedi cael eu cadw.

en: Query
cy: Ymholiad

en: The specified passwords do not match.
cy: Nid yw'r cyfrineiriau penodol yn cyd-fynd.
