Email Verification / SMS Verification / OTP Verification (8.x-2.3) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Submit
da: Indsend

en: Confirm
da: Bekræft

en: Settings
da: Indstillinger

en: Back
da: Tilbage

en: Save
da: Gem

en: Email
da: E-mail

en: Phone
da: Telefon

en: The changes have been saved.
da: Ændringerne er blevet gemt.

en: Query
da: Forespørgsel

en: The specified passwords do not match.
da: De angivne adgangskoder er forskellige.
