Email Verification / SMS Verification / OTP Verification (8.x-2.3) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Confirm
eo: Konfirmu

en: Settings
eo: Agordoj

en: Save
eo: Konservu

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: The changes have been saved.
eo: Ŝanĝoj konserviĝis.

en: The specified passwords do not match.
eo: La indikitaj pasvortoj ne kongruas.
