Email Verification / SMS Verification / OTP Verification (8.x-2.3) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Submit
et: Sisesta

en: Confirm
et: Kinnita

en: Login
et: Sisselogimine

en: Settings
et: Seaded

en: Back
et: Tagasi

en: Save
et: Salvesta

en: Email
et: E-kiri

en: Phone
et: Telefon

en: The changes have been saved.
et: Muutused on salvestatud.

en: Query
et: Päring

en: Configurations
et: Seaded

en: The specified passwords do not match.
et: Sisestatud paroolid ei kattu.
