Email Verification / SMS Verification / OTP Verification (8.x-2.3) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Submit
eu: Bidali

en: Confirm
eu: Baieztatu

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Back
eu: Itzuli

en: Save
eu: Gorde

en: Email
eu: Eposta

en: The changes have been saved.
eu: Aldaketak gorde dira.

en: Query
eu: Kontsulta

en: The specified passwords do not match.
eu: Emandako pasahitzak ez datoz bat.
