Email Verification / SMS Verification / OTP Verification (8.x-2.3) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Confirm
fil: Kumpirmahin

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Back
fil: Bumalik

en: Save
fil: Pangalagaan

en: The changes have been saved.
fil: Ang mga pagbabago ay napangalagaan.

en: The specified passwords do not match.
fil: Ang tinukoy na mga hudyat ay hindi tumugma
