Email Verification / SMS Verification / OTP Verification (8.x-2.3) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Submit
fr: Soumettre

en: Confirm
fr: Confirmer

en: Login
fr: Identifiant

en: Settings
fr: Paramètres

en: Back
fr: Précédent

en: Save
fr: Enregistrer

en: Email
fr: Courriel

en: Phone
fr: Téléphone

en: The changes have been saved.
fr: Les changements ont été enregistrés.

en: Query
fr: Requête

en: The specified passwords do not match.
fr: Les mots de passe ne correspondent pas.
