Email Verification / SMS Verification / OTP Verification (8.x-2.3) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Confirm
gu: ખાતરી કરો

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Save
gu: સાચવો

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: The specified passwords do not match.
gu: તમે ઉમેરેલા સાંકેતિક શબ્દોમાં તફાવત છે
