Email Verification / SMS Verification / OTP Verification (8.x-2.3) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Submit
hi: जमा करें

en: Confirm
hi: सुनिश्चित

en: Login
hi: लॉग-इन करें

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Back
hi: वापस

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Email
hi: ईमेल

en: Phone
hi: फ़ोन

en: The changes have been saved.
hi: बदलाव कर दियें गयें है।

en: The specified passwords do not match.
hi: दिए गए पासवर्ड मेल नही खा रहै
