Email Verification / SMS Verification / OTP Verification (8.x-2.3) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Submit
is: Vista

en: Confirm
is: Staðfesta

en: Login
is: Innskráning

en: Settings
is: Stillingar

en: Back
is: Til baka

en: Save
is: Vista

en: Email
is: Netfang

en: Phone
is: Sími

en: The changes have been saved.
is: Breytingarnar hafa verið vistaðar.

en: The specified passwords do not match.
is: Lykilorðin eru ekki eins.
