Email Verification / SMS Verification / OTP Verification (8.x-2.3) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Submit
jv: Kirim

en: Confirm
jv: Konfirmasi

en: Settings
jv: Sétingan

en: Save
jv: Simpen

en: The changes have been saved.
jv: Owah-owahan uwis disimpen.

en: The specified passwords do not match.
jv: Kode sandhi ora cocok.
