Email Verification / SMS Verification / OTP Verification (8.x-2.3) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Submit
lt: Siųsti

en: Confirm
lt: Patvirtinti

en: Login
lt: Prisijungti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Back
lt: Atgal

en: Save
lt: Saugoti

en: Email
lt: El. paštas

en: Phone
lt: Telefonas

en: The changes have been saved.
lt: Pakeitimai išsaugoti.

en: Query
lt: Užklausa

en: The specified passwords do not match.
lt: Nurodyti slaptažodžiai nesutampa.

en: The phone number is invalid.
lt: Klaidingas telefono numeris.
