Email Verification / SMS Verification / OTP Verification (8.x-2.3) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Confirm
mn: Баталгаажуулах

en: Login
mn: Нэвтрэх

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Save
mn: Хадгалах

en: Email
mn: Имэйл

en: The specified passwords do not match.
mn: Тодорхойлогдсон нууц үг тохироогүй.
