Email Verification / SMS Verification / OTP Verification (8.x-2.3) - en to ms translation catalogue (8 entries)

en: Submit
ms: Serah

en: Confirm
ms: Sahkan

en: Login
ms: Log masuk

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Save
ms: Simpan

en: Email
ms: E-mel

en: The changes have been saved.
ms: Perubahan telah disimpan.

en: The specified passwords do not match.
ms: Kata-kata laluan yang dinyatakan tidak berpadanan.
