Email Verification / SMS Verification / OTP Verification (8.x-2.3) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Submit
nn: Legg inn

en: Confirm
nn: Stadfest

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Back
nn: Attende

en: Save
nn: Lagre

en: Phone
nn: Telefon

en: The specified passwords do not match.
nn: Passorda er ikkje like.
