Email Verification / SMS Verification / OTP Verification (8.x-2.3) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Submit
oc: Sometre

en: Confirm
oc: Confirmar

en: Login
oc: Identificant

en: Settings
oc: Paramètres

en: Back
oc: Precedent

en: Save
oc: Enregistrar

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: The changes have been saved.
oc: Los cambiaments son estats enregistrats.

en: Query
oc: Requèsta

en: The specified passwords do not match.
oc: Los senhals son pas identics.
