Email Verification / SMS Verification / OTP Verification (8.x-2.3) - en to pl translation catalogue (18 entries)

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Confirm
pl: Potwierdź

en: Login
pl: Zaloguj

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Back
pl: Wstecz

en: Save
pl: Zapisz

en: Phone
pl: Telefon

en: The changes have been saved.
pl: Zmiany zostały zapisane.

en: Query
pl: Zapytanie

en: Configurations
pl: Konfiguracje

en: The specified passwords do not match.
pl: Podane hasła nie są jednakowe.

en: The phone number is invalid.
pl: Numer telefonu jest nieprawidłowy.

en: Phone number field name
pl: Nazwa pola numeru telefonu

en: Resend OTP
pl: Wyślij ponownie OTP

en: VALUE
pl: WARTOŚĆ

en: Remove Account
pl: Usuń konto

en: Email Verification
pl: Weryfikacja adresu e-mail

en: ATTRIBUTE
pl: ATRYBUT
