Email Verification / SMS Verification / OTP Verification (8.x-2.3) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Submit
sl: Pošlji

en: Confirm
sl: Potrdi

en: Login
sl: Prijava

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Save
sl: Shrani

en: The changes have been saved.
sl: Spremembe so shranjene.

en: The specified passwords do not match.
sl: Vnešeni gesli se ne ujemata.
