Email Verification / SMS Verification / OTP Verification (8.x-2.3) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Confirm
sr: Потврди

en: Login
sr: Пријављивање

en: Settings
sr: Подешавања

en: Save
sr: Сачувај

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: The changes have been saved.
sr: Измене су сачуване.

en: The specified passwords do not match.
sr: Наведене лозинке се не подударају.
