Email Verification / SMS Verification / OTP Verification (8.x-2.3) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ug: يوللاش

en: Login
ug: كىرىش

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Email
ug: ئېلخەت

en: The changes have been saved.
ug: ئۆزگەرتىشلەر ساقلاندى.....
