Email Verification / SMS Verification / OTP Verification (8.x-2.3) - en to uk translation catalogue (18 entries)

en: Submit
uk: Надіслати

en: Confirm
uk: Підтвердити

en: Login
uk: Вхід

en: Settings
uk: Налаштування

en: Back
uk: Назад

en: Save
uk: Зберегти

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Phone
uk: Телефон

en: The changes have been saved.
uk: Зміни були успішно збережені.

en: Query
uk: Запит

en: Configurations
uk: Конфігурації

en: The specified passwords do not match.
uk: Вказані паролі не збігаються.

en: Phone number field name
uk: Назва поля для номера телефону

en: Resend OTP
uk: Повторно надіслати OTP

en: VALUE
uk: ЗНАЧЕННЯ

en: Remove Account
uk: Видалити обліковий запис

en: Email Verification
uk: Підтвердження електронної пошти

en: ATTRIBUTE
uk: АТРИБУТ
