Email Verification / SMS Verification / OTP Verification (8.x-2.3) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Confirm
ur: تصدیق کریں

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Back
ur: واپس

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Email
ur: ای میل

en: The specified passwords do not match.
ur: معین کردہ کلمہ ھائے شناخت آپس میں نہیں ملتے۔
