Outdated content (8.x-1.0-rc1) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Status
am: ሁኔታ

en: Author
am: ደራሲ

en: Overview
am: ጠቅላላ እይታ

en: Default
am: ነባሪ

en: Roles
am: ሚናዎች

en: Published
am: የታተመ

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: Sort by
am: ደርድር
